Partnerem serwisu jest firma M.K.Szuster

Bażantarnia - las, który wyrasta z miasta. To piękne zielone miejsce warto promować

2015-06-28 09:48:38 (ost. akt: 2015-06-28 10:09:17)
Elbląska Bażantarnia

Elbląska Bażantarnia

Autor zdjęcia: Michał Skroboszewski

Niewiele polskich miast ma w swoich granicach taki leśny kompleks jak Bażantarnia. Wystarczy tylko kilka minut od centrum, by znaleźć się wśród jarów, urwisk i zielonych wzniesień. To prawdziwy raj dla biegaczy, miłośników wędrówek i kijkarzy. A jak dopisze pogoda, także narciarzy na biegówkach.

PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej wspólnie z wieloma partnerami przy dofinansowaniu Gminy Miasto Elbląg zrealizowało film przedstawiający walory Bażantarni, w ramach projektu „Organizacja imprez turystyczno-krajoznawczych PTTK i wzmocnienie produktu turystycznego-elbląskiej Bażantarni”.
W materiale wystąpiły osoby związane z Bażantarnią, od przewodników po pracowników PKWE i Nadleśnictwa Elbląg. Dzięki uprzejmości i współpracy z Aeroklubem Elbląskim w materiale znalazły się także ujęcia Bażantarni z lotu ptaka. Autorem zdjęć i montażystą jest Grzegorz Styczeń, scenariusz: Kamil Zimnicki.

Czytaj więcej o Bażantarni:

xx Bażantarnia - zielony azyl elblążan
xx Park Bażantarnia


Czekamy na Wasze zdjęcia i opisy pięknych zakątków regionu, kliknij tutaj, aby dodać swój artykuł lub skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@mojezulawy.pl.

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB