Partnerem serwisu jest firma M.K.Szuster

Księżycowy Dworek

11-400 Kętrzyn, Gierłoż 2 2 2

89 -752- 42- 77
recepcja@ksiezycowydworek.pl
Atrakcje
Sport
Wyposażenie

Nasz hotel to wyjątkowe miejsce dla osób które chcą poczuć się wyjątkowo

O nas

Kompleks Hotelowo-Parkowy - Księżycowy Dworek Legendarny pałacyk Ewy Braun Anno Domini 1913 r.
Oferuje niepowtarzalną atmosferę, dni przesycone śpiewem ptaków, barwne krajobrazy o każdej porze roku, nieprzeniknione lasy i bajeczne jeziora. Doskonałe warunki zarówno do wypoczynku jak również do prowadzenia szkoleń i konferencji. Znajduje się na terenie 5 ha zabytkowego parku nad brzegiem jeziora Siercze,z bezpośrednim dostępem do plaży zaledwie 800 m od jednego z najsłynniejszych i najtajniejszych obiektów II Wojny Światowej- kwatery kętrzyńskiej nazywanej „Wilczym szańcem”.

Stylowe pokoje wyposażono w meble, w tym wygodne łóżka, rzeźbione szafy oraz stoliki i lustra. Łazienki posiadają wannę lub prysznic. Przestronne wnętrza zostały utrzymane w jasnych kolorach, co sprzyja wyciszeniu. Warto wspomnieć, że z okien rozciąga się widok na zieloną okolicę.

Na terenie obiektu znajdują się Restauracja Kominkowa i Restauracja Bankietowa. Doświadczeni kucharze przygotowują dla gości nie tylko dania kuchni staropolskiej, ale również aromatyczne przysmaki mazurskie.

Na relaks zaprasza zaś strefa spa, gdzie znajdują się: sauny, Mazurskie Balie i wanny z hydromasażem. Kąpiel w baliach z biczami wodnymi i efektami świetlnymi zapewnia odprężenie, seans w saunie suchej poprawia krążenie i pomaga pozbyć się toksyn, a hydromasaż zwalcza cellulit. Ponadto do dyspozycji gosi mamy kręgle i stoły bilardowe

Atrakcje Turystyczne

* Święta Lipka – słynne sanktuarium maryjne, którego początki sięgają XIV wieku.
* Reszel – miasto, którego początki sięgają XIII w. Znajdują się tu liczne zabytki, np. zamek będący w przeszłości siedzibą m.in. dostojników kościelnych.
* Wilczy Szaniec – dobrze zachowane ruiny kwatery głównej Hitlera. Miasteczko składało się z 200 budynków: schrony, baraki, 2 lotniska, elektrownia, dworzec kolejowy, urządzenia klimatyzacyjne, wodociągi, ciepłownie oraz 2 centrale dalekopisowe.
* Kanał Mazurski – docelowo zapewnić miał wodne połączenie Wielkich Jezior Mazurskich z Bałtykiem, obecnie uważany jest za jeden z bardziej tajemniczych obiektów na Mazurach
* Mazurolandia to park atrakcji położony na Mazurach w Gierłoży k. Kętrzyna. Łączymy świetną zabawę z poznawaniem w zabytków, kultury i historii regionu warmińsko-mazurskiego. To jedyne miejsce, w którym znajdują się miniatury najpiękniejszych budowli Warmii i Mazur, Park Militariów, grodzisko rycerskie, Park Zabaw oraz moc innych atrakcji.
Galeria zdjęć

W pobliżu

Miejscowość, gmina
Kętrzyn, gmina Kętrzyn (miasto)
Kategoria
Noclegi (1024) > Hotele (105)

Tagi

księżycowy dworek

hotel w kętrzynie

hotel w gierłoży

hotel na mazurach

dworek wypoczynkowy na mazurach
wypoczynek na mazurach
wypoczynek w gierłoży