Partnerem serwisu jest firma M.K.Szuster

Nowości w aplikacji Szlaki Zamków Gotyckich

2017-10-23 14:55:12 (ost. akt: 2017-10-23 15:03:17)
Nowości w aplikacji Szlaki Zamków Gotyckich

Szlaki Zamków Gotyckich – aplikacja mobilna stworzona przez Grupę WM, to prawdziwe kompendium wiedzy dla aktywnych turystów chcących mieć w swoim smartfonie zarówno dostęp do bogatych opisów historycznych, ciekawostek i galerii zdjęć odwiedzanych miejsc, a także pełną informację turystyczną z zestawem przydatnych informacji nt. noclegów, restauracji, wydarzeń oraz spisem innych atrakcji turystycznych.

Aplikacja doczekała się kolejnej aktualizacji. Już w sklepie Google Play oraz App Store pojawiła się nowa wersja aplikacji.

— Nowością w aplikacji są questy o pozostałościach zamków państwa krzyżackiego na terenie obwodu kaliningradzkiego, dawniej wchodzących w skład jednego państwa, a obecnie w granicach Polski oraz obwodu kaliningradzkiego Federacji Rosyjskiej — mówi Izabela Narożniak, dyrektor biura Stowarzyszenia gmin "Polskie zamki gotyckie". — Nowością są też wersje językowe: ENG, RU, DE. Chcemy trafić do turystów zagranicznych, zachęcić do przyjazdu na Pomorze, Warmię, Mazury. Chcemy pokazać gotowe szlaki kulturowe zawierające dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze, przechodzące przez obszar pomorskiego i warmińsko-mazurskiego wraz z miejscami do zwiedzania. Mamy nadzieję, że aplikacja spotka się z uznaniem turystów zagranicznych.

W nowej wersji aplikacji można także uruchomić audio deskrypcję opisów obiektów na szlaku. Gra, która znajduje się w aplikacji, została rozszerzona o nowe zadania dotyczące pozostałości zamków państwa krzyżackiego na terenie obwodu kaliningradzkiego, dzięki której nie tylko poznamy najciekawsze miejsca i obiekty tamtego rejonu, ale także możemy sprawdzić swoją wiedzę o nich.

Stowarzyszenia gmin "Polskie zamki gotyckie" ma już kolejne pomysły na rozwój aplikacji. Możemy spodziewać się kolejnych wersji językowych, nowych obiektów i interesujących szlaków.

Aplikacja Szlaki Zamków Gotyckich zdobyła już uznanie użytkowników i branży mobilnej. Została wyróżniona w kategorii “podróże i turystyka” podczas gali Mobile Trends Awards 2016.

Pobierz aplikację: tutaj


Czekamy na Wasze zdjęcia i opisy pięknych zakątków regionu, kliknij tutaj, aby dodać swój artykuł lub skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@mojezulawy.pl.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Marianna #2726443 | 176.10.*.* 4 maj 2019 18:46

    polskie zamki? Dziwne, bo kiedy Niemcy pozostawili obozy, to nie wolno ich nazywać polskimi... ale kiedy zostawili zamki, to już wolno?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz